fbpx
8 C
Skopje
недела, февруари 28, 2021

таг: отпишуваат

Ќе се отпишуваат каматите на долговите направени до ноември 2020 година

0
Ќе се отпишуваат каматите на долговите на граѓаните направени до ноември 2020 година, а обврска на граѓаните...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
8 ° C
8 °
8 °
39 %
4.1kmh
0 %
нед
7 °
пон
13 °
вто
13 °
сре
14 °
чет
15 °

Последни објави