fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: откриваат

Кралски експерт откри како реагирала Кејт Мидлтон на обвинувањата на Меган...

0
Како што откриваат добро информирани извори, Кејт Мидлтон била повредена по интервјуто на принцот Хари и Меган Маркл со легендарната водителка Опра...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави