fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Отец

Папата Франциск утре нема да ја предводи новогодишната миса поради здравствени...

0
„Поради болниот ишијас, Светиот Отец нема да ги предводи вечерашните или утрешните прослави“, стои во соопштението издадено од шефот на канцеларијата за печат...

Моментална Температура

Skopje
few clouds
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
20 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави