таг: Отец

Отец Оливер Петровски – Маж на годината за 2022 во избор...

0
Отец Оливер Петровски е Маж на годината во ибор на социјалните медиуми за 2022 година, при официјалниот избор на “Мажи на годината“ во...

Папата Франциск утре нема да ја предводи новогодишната миса поради здравствени...

0
„Поради болниот ишијас, Светиот Отец нема да ги предводи вечерашните или утрешните прослави“, стои во соопштението издадено од шефот на канцеларијата за печат...