fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: отворивме

Златко Јовановски – „JZJ“ за „Слободен печат“: Што очекува од новата...

0
Ги отворивме широко вратите за новата година која веќе зачекори нашите домови. Веруваме во подобро утре, веруваме дека 2021 ќе биде поубава...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави