fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: осумдесеттите

Птиците умираат пеејќи: Каде се денес свештеникот Ралф и младата Меги,...

0
Во осумдесеттите години гледачите редовно ја следеа серијата што преку ноќ стекна огромна популарност во целиот свет. Работена според делото на Колин...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
93 %
1.4kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави