fbpx
4 C
Skopje
недела, март 7, 2021

таг: Останаа

Без вода околу три илјади жители на општина Росоман поради дефект...

0
Без вода за пиење останаа утринава околу три илјади жители на општина Росоман, поради дефект на водоводна линија. Директорот на Јавното претпријатие за комунални дејности...

ВИДЕО: Хаос на аеродромот Хитроу откако Британија ги откажа летовите поради...

0
Илјадници патници останаа заглавени на аеродромот Хитроу откако голем број европски земји го прекинаа воздушниот сообраќај со Велика Британија поради појавата на...

Барние во Европскиот парламент: Уште неколку часа за договор меѓу ЕУ...

0
Останаа уште само неколку часа за договор меѓу Европската Унија (ЕУ) и Велика Британија, изјави главниот преговарач на ЕУ, Мишел Барние пред...

Моментална Температура

Skopje
broken clouds
4 ° C
4 °
4 °
41 %
5.1kmh
75 %
нед
9 °
пон
12 °
вто
7 °
сре
9 °
чет
2 °

Последни објави