fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Основата

Основа на документ на 2.000 страници: Детали од договорот меѓу Европската...

0
Основата на договорот, што денеска го постигнаа Европската Унија (ЕУ) и Велика Британија и има 2.000 страници, ја сочинуваат трговијата и царините,...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави