fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: Осло

Покојник пронајден во стан 9 години по неговата смрт, сепак, сите...

0
Мртво тело на човек е откриено во стан во Осло девет години по неговата смрт, објави норвешката...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави