fbpx
12 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: осигурување

Триглав Осигурување со нов, SOS пакет за здравствено осигурување

0
Триглав Осигурување, денес, на Светскиот ден за борба против ракот, воведува нов промотивен пакет за осигурување во доменот на доброволното приватно здравствено осигурување,...

ФЗОМ ќе обезбеди условен буџет за Детската клиника за набавка на...

0
Фондот за здравствено осигурување ќе обезбеди условен буџет од вкупниот договорен буџет за 2021 година за ЈЗУ Клиника за детски болести за набавка...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
12 ° C
12 °
12 °
58 %
7.2kmh
0 %
саб
11 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави