fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: осамени

Дневен хороскоп за 30 декември: Не избрзувајте со одлуки

0
Овен Ако сте осамени можете да очекувате ново пријателство со интересна личност. Имате голема количина на ентузијазам која ви помага и ве турка...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави