fbpx
-1 C
Skopje
петок, март 5, 2021

таг: орган

Уште една жртва на „предизвик“ од друштвените мрежи! Девојче (10) пронајдено...

0
Државниот орган за гаранција за лични податоци побара од социјалната мрежа Тик ток веднаш да ги блокира...

Употребата на овој витамин може значително да ги намали знаците на...

0
Кожата е најголемиот орган во човечкиот организам кој го штити нашето здравје. И покрај ова, честопати грижата за неа е занемарена или недоволна....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-1 ° C
-1 °
-1 °
86 %
0.6kmh
0 %
пет
16 °
саб
10 °
нед
11 °
пон
13 °
вто
9 °

Последни објави