fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Организаторите

Летните Олимписки игри нема да се одржат ни во 2021 година!?

0
Организаторите веќе прават план за откажување на Олимписките игри во Токио, изјави еден од членовите на организацијата на Летните Олимписки игри во...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави