fbpx
18 C
Skopje
сабота, февруари 27, 2021

таг: Ора

Рита Ора „заглавена“ во Бугарија откако се откажаа сите летови кон...

0
Пејачката Рита Ора е заглавена во Бугарија и можеби ќе остане таму за време на Божиќ. Сите летови од земјата се прекинати...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
34 %
9.3kmh
0 %
саб
15 °
нед
11 °
пон
12 °
вто
12 °
сре
14 °

Последни објави