fbpx
17 C
Skopje
четврток, февруари 25, 2021

таг: Општинскиот

Поради дојава за бомба, евакуирана зградата на суд во Сараево

0
Општинскиот суд во Сараево утрово беше евакуиран поради дојава дека е поставена експлозивна направа, соопшти Оперативниот центар на Министерството за внатрешни работи на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
17 ° C
17 °
17 °
42 %
0.5kmh
0 %
чет
16 °
пет
17 °
саб
17 °
нед
11 °
пон
12 °

Последни објави