fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: Општеството

Дали знаете зошто се развиваат најчестите форми на рак? Онколозите советуваат...

0
Општеството кое наметнува сè повеќе императиви, им ги одзема на луѓето и времето и силата за нормален живот, дава малку пари за...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави