fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: опуштија

Шпанците премногу се опуштија за време на празниците, коронавирусот пак се...

0
Шпанците премногу се опуштија за време на празниците, дружејќи се роднините и пријателите, па коронавирусот повторно се прошири низ земјата, соопшти синоќа шпанското...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави