fbpx
9 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: опремен

Приземјен луксузниот приватен авион на Трамп

0
Луксузниот, посебно опремен авион на поранешниот американски претседател Доналд Трамп, е приземјен недалеку од Њујорк. Личниот „Боинг 757“ отсекогаш бил сметан за...

Моментална Температура

Skopje
drizzle
9 ° C
9 °
9 °
66 %
3.6kmh
75 %
пет
8 °
саб
9 °
нед
14 °
пон
13 °
вто
15 °

Последни објави