fbpx
3 C
Skopje
петок, февруари 26, 2021

таг: опрема

Адидас сака да го продаде брендот кој што го купи во...

0
Германскиот производител на спортска опрема Адидас планира да го продаде или да го издвои од компанијата помалку успешниот бренд Рибок. Адидас соопшти...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
3 ° C
3 °
3 °
87 %
0.5kmh
0 %
пет
17 °
саб
17 °
нед
10 °
пон
12 °
вто
8 °

Последни објави