таг: Опра

Ова се 10-те најлуди работи кои принцот Хари ги откри во...

0
ЈАСНО Е дека интервјуто со Опра Винфри во 2021 година беше само увертира за мисијата на принцот Хари да му открие на светот...

ВИДЕО: Опра во интервјуто со принцот Хари низ солзи раскажа за...

0
Водителката Опра Винфри се расплака за време на интервјуто со принцот Хари, додека се присетуваше на страшното искуство од повеќекратното силување кое...

ВИДЕО: Опра Винфри проговори за злоставувањето што го доживеала во младоста

0
Водителката Опра Винфри, која се врати во центарот на вниманието на јавноста во март, по интервјуто со Меган Маркл и принцот Хари,...

Опра Винфри првпат за интервјуто со Меган и Хари: Кога го...

0
Славната водителка Опра Винфри  (67) првпат јавно проговори за интервјуто кое го направи со принцот Хари и Меган Маркл, за кое и...