fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: опозоционер

Навални штрајкува со глад, управата на затворот тврди: Тој ја добива...

0
Рускиот опозоционер Алексеј Навални ја доби потребната медицинска нега во согласност со неговата здравствена состојба, објавено е од Казнено-поправниот дом во регионот Владимир....

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави