fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: опколи

Пукање во Колорадо: Полицијата ја опколи продавницата во која е и...

0
Полицијата опколи продавница за храна во градот Болдер во американската држава Колорадо по пријава за пукање. За напаѓачот се верува дека е...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави