таг: опишува

Месечината влегува во Бик, добри вести за овие хороскопски знаци

0
Месечината, планетата која ги опишува нашите чувства, денес влегува во Бик, каде поволно ќе влијае на Девиците, Јарците и Биковите. Исто така, Раковите...