fbpx

таг: „Опел“

ФОТО: Претставена новата „Опел астра“

0
„Опел“ ja претстави најновата верзија на еден од своите најпознати модели – „Астра“.  Во сегментот Ц, новиот модел ќе се нуди со дизел...