fbpx
-2 C
Skopje
вторник, март 2, 2021

таг: опасноста

Опасност од суша и глад! Научниците предупредуваат: Климатските промени би можело...

0
Нова студија предупредува од опасноста за можна промена на движењата на тропскиот дождовен појас што сериозно би го загрозило производството на храна и...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
-2 ° C
-2 °
-2 °
86 %
0.5kmh
0 %
вто
12 °
сре
15 °
чет
16 °
пет
15 °
саб
9 °

Последни објави