fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: Оксарите

Без тренерки и пижами на доделувањето на Оскарите: Сите номинирани ќе...

0
На 93-то доделување на Оксарите во 2021 година „Zoom“ нема да биде дозволен, објавија продуцентите. За разлика од Еми наградите и доделувањето...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави