fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: оздравеле

Повторното заразување со Ковид-19 е почесто кај повозрасните лица

0
Повеќето луѓе кои оздравеле од Ковид-19 се заштитени најмалку шест месеци од повторно добивање инфекција, но повозрасните луѓе имаат поголема веројатност повторно да...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави