fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Оженет

Ископал тунел до куќата на својата љубовница: Се криел од сопругата,...

0
Оженет човек морал многу да и објаснува на својата сопруга кога сопругот на љубовницата го фатил покрај дупката до куќата, што се покажало...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави