fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: одржат

Ковид пасошите ја поделија ЕУ, денеска дебата околу предлогот

0
Европските лидери денеска во 15:00 часот ќе одржат состанок на кој ќе се разговара и за предлозите...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави