fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: односи

Дневен хороскоп за 10 април: Избегнувајте кавги и непотребно трошење на...

0
Овен Подобрување во личните односи ќе бидат поврзани со излегување на интересно место со весели луѓе. Многумина ќе мора да бидат услужни...

Фолксваген станува Фолтсваген: Автомобилската легенда го менува името по 83 години?

0
Од одделот за односи со медиуми на американскиот огранок на Фолксваген, на Интернет протекоа информации, кои многумина од луѓето до кои се огласи...

Лавров: Русија има добри односи со Хрватска

0
Русија има добри односи со Хрватска, изјави рускиот министер за надворешни работи Сергеј Лавров по денешната средба во Загреб со шефот на хрватската...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави