таг: одмор

10 ДЕНА НА МОРЕ СЕ ЧУДО ЗА ДУШАТА И ТЕЛОТО: Еве...

0
реклама Летниот одмор сите го поврзуваме со мрачни пејзажи. Главното прашање што се шепоти по...

Овие хороскопски знаци не можат да мируваат и постојано бараат нови...

0
ОДМОР, релаксација и мрзеливост е непознат термин за некои луѓе. Можат малку да се одморат, но многу брзо им здосадува ако не направат...

Не сакаат напорна работа: Ова се најмрзливите знаци на Зодијакот

0
ИАКО сите сакаме одмор и релаксација, има луѓе кои сакаат постојано да уживаат во тоа. Не се особено вредни и продуктивни и не...

Како без стрес да се вратите во „реалноста“ по годишниот одмор

0
Едвај го чекаме годишниот одмор, но статистиката вели дека само секој четврти човек се враќа од одмор освежен, а околу 80 отсто страдаат...

Почина првата сопруга на Доналд Трамп, паднала по скали

0
Ивана Трамп почина ноќта пред да замине на одмор на Азурниот брег во Санкт Петербург, изјави нејзината најдобра пријателка, пишува Мирор....

Дневен хороскоп за недела (22.05.2022)

0
Овен Работа: Потребен ви е одмор и добро друштво. Овој ден поминете го во дружење со драги пријатели. Љубов:...

Пилотот му соопшти дека ќе стане татко, а неговата бремена сопруга...

0
По одмор во Лас Вегас, млад брачен пар се враќаат од патувањето. Меѓутоа, изгледа дека не е вистинска онаа поговорка „Што се случува...

Фотографијата која предизвика хаос: Меси со „половина“ тим на ПСЖ

0
Лионел Меси е на продолжен одмор, се разбира оправдано бидејќи играше финале со Аргентина на Копа Америка. Победија со 1:0 и во својата...

Премиер лига: Алиоски се надева на изненадување против Тотенхем!

0
За Премиер лигата нема одмор, вообичаено и во овој период се играат натпревари, а Лидс својот прв меч во Новата година ќе...