fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: Одговорот

Среќата е патување, а не дестинација: 15 најубави дефиниции за среќа...

0
Одговорот на прашањето „Што е среќа?“ е релативен и зависи исклучиво од личното доживување на тој поим, односно чувствата. Во...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави