таг: одвременавреме

Сакаат сите да им завидуваат: Овие хороскопски знаци се најголемите фалбаџии

0
ИАКО секој сака одвреме-навреме да се фали со својот успех, има луѓе кои треба постојано да го прават тоа. Со ова...

Три хороскопски знаци го гушат партнерот со љубомора и посесивност

0
СИТЕ одвреме-навреме сме чувствувале љубомора во врската, но проблемот настанува кога тоа ќе стане редовна појава. Доколку едниот партнер постојано го задушува другиот...

Тие се груби и доаѓаат ненајавено: Овие хороскопски знаци се најлошите...

0
СИТЕ сакаме одвреме-навреме да ги пречекуваме гостите во нашиот дом и сакаме тие да си поминат убаво, да не почестат и да уживаат....

Лабрадор „танцуваше“ со коњ – видеото е хит на Инстаграм

0
Еден симпатичен лабрадор решил одвреме-навреме да го носи својот најдобар пријател на танц, дури и пред шталата. Додека лабрадорот држи јаже во...

Можни причини за „хроничната“ поспаност

0
Кај луѓето одвреме-навреме се случува мала поспаност во текот на денот, но ако тоа е премногу често и чувството дека треба повеќе сон...