таг: одбројуваат

Пет земји секоја година сигурно влегуваат во финалето на Евровизија: Песната...

0
Фановите на „Евровизија“ одбројуваат до финалето на најпопуларното музичко натпреварување. Вчера во Торино се одржа првата полуфинална вечер во која настапија 17...