fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: одбија

Властите во Белгија ги одбија сите барања за дозвола за протест...

0
Белгиските власти ги одбија сите барања за дозвола за протест против рестриктивните мерки воведени за спречување на епидемијата од Ковид-19, јави дописничката на...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави