fbpx
12 C
Skopje
петок, април 16, 2021

таг: ограничувања

Франција ги затвори границите за патниците кои не се од земји...

0
Франција воведе нови епидемиски ограничувања на границата и повторно избегна воведување заклучување на целата територија. Забрането е секое несуштинско...

Моментална Температура

Skopje
scattered clouds
12 ° C
12 °
12 °
43 %
1.9kmh
40 %
пет
12 °
саб
11 °
нед
13 °
пон
12 °
вто
17 °

Последни објави