таг: овошје

Диета со лубеница: Изгубете 5 килограми за 7 дена

0
Ова летно овошје содржи 92% вода и е одличен сојузник во процесот на слабеење. Водата која ја содржи лубеницата го поттикнува слабеењето, го...