fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: ОвенОптимисти

Дневен хороскоп за 12 февруари: Денот носи многу топлина во љубовта

0
ОвенОптимисти сте, расположени и внесувате позитива во животот на сите околу вас. Наполнете ги батериите со прошетки во природа. Ќе воспоставите ред на...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави