fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: ОвенНемојте

Дневен хороскоп за 16 декември: Нема причина за нервоза и стрес,...

0
ОвенНемојте да ги одложувате денешните обврски за да не си создадете проблеми во иднина. На работното место ќе бидете многу продуктивни, а...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави