fbpx
9 C
Skopje
понеделник, април 12, 2021

таг: ОвенЗагрижени

Дневен хороскоп за 16 јануари: Започнува период во кој треба да...

0
ОвенЗагрижени за финансиската состојба и се обидувате да излезете со план за трошоци или нешто што ќе ви овозможи да ја поминете кризата....

Моментална Температура

Skopje
clear sky
9 ° C
9 °
9 °
61 %
2.1kmh
0 %
пон
19 °
вто
16 °
сре
11 °
чет
13 °
пет
7 °

Последни објави