fbpx
17 C
Skopje
вторник, април 13, 2021

таг: објавуваат

Официјално: Захов го продолжи договорот со Шкендија

0
Денеска како што објавуваат од есенскиот шампион, продолжена е соработката со голманот Костадин Захов. Овој чувар на мрежата одлучи да...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
17 ° C
17 °
17 °
59 %
1.1kmh
90 %
вто
17 °
сре
10 °
чет
13 °
пет
14 °
саб
7 °

Последни објави