таг: објавата

Немаат врска со воспитувањето: Работи со кои родителите често се фалат,...

0
Објавата на една мајка на Редит предизвика дебата меѓу родителите за работите со кои родителите сакаат да се фалат со своите деца, а...

Бакингемската палата покрена истрага поради Меган Маркл

0
По објавата на британските медиуми дека Меган била премногу груба со членовите од персоналот, реагираше и Бекингемската палата… Бекингемската палата...