fbpx
6 C
Skopje
сабота, април 17, 2021

таг: облека

ВИДЕО: Се шокирала кога видела што се шета во пакетот со...

0
Оваа тиктокерка нарачала облека од интернет страница, но се шокирала кога во пакетот пронашла нешто повеќе од тоа што го нарачала. ...

Моментална Температура

Skopje
overcast clouds
6 ° C
6 °
6 °
100 %
1kmh
90 %
саб
7 °
нед
12 °
пон
15 °
вто
15 °
сре
18 °

Последни објави