fbpx
18 C
Skopje
недела, април 11, 2021

таг: обележја

Жалфија – зачин што мора да го имате во вашиот дом

0
Жалфијата е едно од најпознатите обележја на Медитеранот, билка со многу лековити својства, која одамна ја има на овие простори. ...

Моментална Температура

Skopje
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
29 %
0.5kmh
0 %
нед
18 °
пон
19 °
вто
17 °
сре
12 °
чет
12 °

Последни објави