таг: ножеви

Вооружени разбојници упаднале во училиште во Шведска

0
Во средно училиште во Шведска, двајца разбојници со ножеви влегле и украле компјутери од учениците, пишува Би-Би-Си. Имено, тие за...

Килограм шајки во стомакот! Ги голтал откако се откажал од алкохолот

0
Килограм шајки, завртки, навртки и ножеви биле пронајдени во стомакот на еден Литванец од страна...