таг: нијанси

ФОТО | Пастелни нокти: Десет идеи за најубав пролетен маникир

0
Пастелните нијанси на лакови се златната средина меѓу оние светлите проѕирни и темните и силни нијанси. Освен што ги прават ноктите елегантни,...