таг: нивен

Алба Берлин се засили со поранешен плејмејкер на Чикаго Булс

0
Германскиот тим Алба Берлин, официјално објави дека нивен нов играч е поранешниот плејмејкер на Чикаго...

Ги следи во чекор – Среќата им е најголем пријател на...

0
Среќата е нивен пријател број еден, а тие се големи среќници што токму со неа „склучиле пакт“. Овие хороскопски знаци секогаш се...