таг: Несекојдневен

Само за возрасни: Додадете ја оваа состојка во сутлијашот и ќе...

0
Направете го сутлијашот несекојдневен и вкусен. Овој рецепт е само за возрасни бидејќи тајната состојка е рум. Потребни состојки за...

Дневен хороскоп за 7 април: Забележете каде грешите

0
Овен Малку чуден, несекојдневен ден. Само смирена личност може да го извади максимумот од денешните случувања. Во постојано движење сте...

Претседателот Мета насилно се судри со полициските службеници во седиштето на...

0
Несекојдневен настан се случи денеска во седиштето на партијата Нов демократски дух (ФРД), меѓу претседателот Илир Мета и полициските службеници, кои биле дојдени да...

Поп завршил со лопата во глава!

0
Несекојдневен инцидент се случил во албанскиот град Лежа, каде градежен работник физички го нападнал локалниот православен свештеник Кочо Капедани (80). Освен на...