таг: непосредно

На која возраст дамите имаат најпрефинето чувство за стил

0
Непосредно пред London Fashion Week, британската агенција ги откри резултатите од едно интересно истражување кое би можело да ни даде претстава за...

ОФИЦИЈАЛНО: Гисласон останува селектор на Германија до 2024 година!

0
Алфред Гисласон го продолжи договорот со репрезентацијата на Германија непосредно пред почетокот на Европското првенство 2022. „Задоволен сум што можам да продолжам...

Алфред Гисласон останува селектор на Германија

0
Алфред Гисласон го продолжи договорот со репрезентацијата на Германија непосредно пред почетокот на Европското првенство 2022. „Задоволен сум што можам да...