таг: неодамнешното

Новиот „Мерцедес-АМГ Ц-63“ инспириран од Формула 1 мотиви

0
По неодамнешното претставување на најновото издание на најмоќниот „Мерцедес Ц-класа“, зад кој стои „АМГ“, автопроизводителите го подготвија и „Ц-63 С.Е. перформанс“ чија ексклузивна...

Бен Афлек: Разводот од Џенифер Гарнер ми помогна да станам подобар...

0
Во неодамнешното интервју за „Hollywood Reporter“, 48-годишниот актер Бен Афлек искрено зборуваше за искуства од приватниот живот што влијаеле на неговата кариера,...