fbpx

таг: неколкуте

Тристан Томпсон повторно обвинет дека ја изневерил Клое Кардашијан

0
Откако му прости за неколкуте прељуби кои излегоа во јавноста, Клои Кардашијан неодамна се сврши со Тристан Томпсон кој воедно е и...